Telefon Takip Programı 1 HAFTA ÜCRETSİZ

Kız ve erkek çocuklarınız başta olmak üzere  alzheimer ve aklı dengesinde sorun olan bireyler için geliştirdiğimiz Telefon Takip Programı ile onları her an izleyebilir ve hayatları için endişe etmenize gerek kalmayacak. Kimler ile konuştuğunu, nerede olduğunu ve neler yaptığını öğrenebileceksiniz. Kötü niyetli insanlardan korumak istediğiniz aile bireylerinizin haberi olmadan en üst düzey gizlilik içeren Telefon Takip Programı ile  aileniz güvende olacak.

Telefon Takip Programı kullanımı son derece kolaydır. iş yerinde, evinizde veya başka bir yerde internetin olduğu her yerden ailenizin bireylerinin neler yaptığını kontrol edebileceksiniz. Özellikle reşit olmayan çocuklarımızın güvenliğini sağlamak bizim için çok önemlidir. Bu bağlamda onları yanınızda olmadığınız zamanda göz kulak olabileceğiniz bir çözüm arıyorsanız, Telefon Takip Programı tam sizin için biçilmiş kaftan.

DİKKAT DİKKAT DOLANDIRICILARI İFŞA EDİYORUZ !!!

ÇOK ÖNEMLİ UYARI DOLANDIRILMAYIN !! GOOGLE VE DİĞER ARAMA MOTORLARINDA REKLAMA ÇIKAN KENDİLERİNİ HACKER GURUBU OLARAK TANITAN WHATSAPP, ARAMA, SOSYAL MEDYA MESAJLAŞMA GEÇMİŞİNİ DOKUMAN OLARAK ÇIKARDIĞINI SÖYLEYEN VE UZAKTAN TELEFONLARA FİZİKSEL TEMAS OLMADAN SİM KART ÜZERİNDEN, VİDEO LİNKİ GÖNDEREREK YÜKLEME YAPTIĞINI SÖYLEYEN DİNLENİLECEK NUMARAYI SİZDEN İSTEYEN VE BU NUMARA SAHİBİNİ ARAYARAK ŞANTAJ YAPAN DOLANDIRICILARA DİKKAT EDİNİZİN !!! HİZMET ALMADAN DENEME YAPMADAN KİMSEYE ÖDEME YAPMAYINIZ..

DOLANDIRICI BAZI WEB SİTELERİ

 

iosandroidtelefontakip.com
gsmtakip.net
freetelefontakip.com

gsmphonefolow.com

numarailegsmtakip.com
Phonefx.net
msilent.com
telefoniosandroidtakip.com

 

telefontakipprogramı.com
Msee.app
kiralik-hacker.com
telefontakibi.com