DİKKAT DİKKAT DOLANDIRICILARI İFŞA EDİYORUZ !!!

ÇOK ÖNEMLİ UYARI DOLANDIRILMAYIN !! GOOGLE VE DİĞER ARAMA MOTORLARINDA REKLAMA ÇIKAN KENDİLERİNİ HACKER GURUBU OLARAK TANITAN WHATSAPP, ARAMA, SOSYAL MEDYA MESAJLAŞMA GEÇMİŞİNİ DOKUMAN OLARAK ÇIKARDIĞINI SÖYLEYEN VE UZAKTAN TELEFONLARA FİZİKSEL TEMAS OLMADAN SİM KART ÜZERİNDEN, VİDEO LİNKİ GÖNDEREREK YÜKLEME YAPTIĞINI SÖYLEYEN DİNLENİLECEK NUMARAYI SİZDEN İSTEYEN VE BU NUMARA SAHİBİNİ ARAYARAK ŞANTAJ YAPAN DOLANDIRICILARA DİKKAT EDİNİZİN !!! HİZMET ALMADAN DENEME YAPMADAN KİMSEYE ÖDEME YAPMAYINIZ..

DOLANDIRICI BAZI WEB SİTELERİ

iosandroidtelefontakip.com
gsmtakip.net
freetelefontakip.com
gsmphonefolow.com

numarailegsmtakip.com
Phonefx.net
msilent.com
telefoniosandroidtakip.com

 

telefontakipprogramı.com
Msee.app
kiralik-hacker.com
telefontakibi.com

 

Telefon Dinleme

Telefon dinleme ürünümüzün yüklemesi ve kullanımı son derece kolay, esnektir. işte, evde ve tatilde gibi yerlerde gençlerimizin neler yaptığını kimlerle görüştüğünü bir ebeveyn olarak görebileceksiniz. Raporlar alabileceğiniz ve müdahale edebileceğiniz durumlarda mevcuttur. Yapmanız gereken yazılımı telefona yüklemek veya bizim tarafımızdan temin edilecek telefonu evladınıza hediye etmek olacaktır.

Gelişen Dünya ile birlikte gelişen teknolojide yanında avantajlar ile dezavantajlarda getirmiştir. Tam bir kaos ortamı olabilen internetteki zararlı içerikler ve kötü niyetli insanlar gün geçtikçe ailemize ve çocuklarımıza kadar tehlikeli olabiliyor. Bu gibi durumların önüne geçmek için oluşturduğumuz Telefon Dinleme yazılımlarımız sayesinde aileniz derin bir nefes alacak, gençlerimiz çocuklarımız kimler ile muhattap oluyor, kimler ile buluşup arkadaşlık ediyor her şeyi görebileceksiniz. Telefon dinleme ürünlerimiz telefon ile ve sadece yazılım şeklinde olarak 2 ayrı şekilde satılmaktadır.

Kurulum, kullanım ve detaylı bilgileri iletişim sayfamızı kullanarak alabilirsiniz.