Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte, telefonlarımıza bir dizi farklı uygulama yüklemek artık yaygın bir alışkanlık haline geldi. Bu uygulamalar, çeşitli ihtiyaçlarımızı karşılamakla kalmayıp aynı zamanda farklı alanlarda bize yardımcı olmaktadır. Geliştirdiğimiz casus program, uygulama takibini sağlayarak belirlediğiniz hedef telefonun içerdiği uygulamaları size sunar.

Hedef telefonda bulunan tüm uygulamaları görüntülemenin yanı sıra, casus programımız bu uygulamaların kullanımını da izlemenize olanak tanır. Bu sayede karşı tarafın ilgi alanları ve kullanım alışkanlıkları hakkında daha fazla bilgi edinme imkanınız olur. Programımız aynı zamanda yüklenen uygulamaların boyutunu, kurulum tarihini ve kullanım sıklığını da raporlar şeklinde sunarak size iletebilir.

Bu özellikler sayesinde, hedef telefon sahibinin ilgi alanları, günlük alışkanlıkları ve hangi tür uygulamalara daha fazla zaman harcadığı gibi bilgileri elde edebilirsiniz. Bu da size daha iyi bir anlayış sağlayarak, ilgili kişiyle daha yakın ilişkiler kurma veya gerektiğinde destek sağlama fırsatı sunar.