Telefon Dinleme Yazılımı ile neler yapabilirsiniz ?

Çocuklarınızı ve aklı dengesinde sorun yaşayan akrabalarınızı onların güvenliği için takip edebilirsiniz. Facebook, Instagram ve Viber, Skype gibi çoğu programın yazışmalarını görebilir izleyebilirsiniz. GPS olarak hangi konumda olduğunu nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Böylece çocuklarınız veya aklı dengesi yerinde olmayan akrabalarınız kaybolmaz çünkü yeri bellidir.

Telefon Dinleme Yazılımı Nedir?

Telefon dinleme yazılımı Android ve IOS telefonlar içerisine yüklenen ve çocuklarınızı takip etmek için kullanabileceğiniz bir Güvenlik Sistemidir. Telefon Dinleme Yazılımı iki farklı yol ile kurulabilir. Bunlardan ilki bizim hazırladığımız, hazır Telefon Dinleme Yazılımı yüklü telefon alabilirsiniz. Bir diğer yol ise, var olan telefona programı yükleyebilirsiniz. Her iki yolda son derece güvenlidir.

 

Telefon Dinleme Yazılımı Kullanımı

Yazılım son derece basit şekilde kullanılabilir durumdadır. Kurulumu için müşteri hizmetlerimiz size destek verecektir. Ayrıca, evinizde, tatil yaparken ya da işinizde kısaca internetin olduğu her ortamda panelinize bağlanıp rapor alabilir ve durum değerlendirmesi yapabilirsiniz.