DİKKAT DİKKAT DOLANDIRICILARI İFŞA EDİYORUZ !!!

ÇOK ÖNEMLİ UYARI DOLANDIRILMAYIN !! GOOGLE VE DİĞER ARAMA MOTORLARINDA REKLAMA ÇIKAN KENDİLERİNİ HACKER GURUBU OLARAK TANITAN WHATSAPP, ARAMA, SOSYAL MEDYA MESAJLAŞMA GEÇMİŞİNİ DOKUMAN OLARAK ÇIKARDIĞINI SÖYLEYEN VE UZAKTAN TELEFONLARA FİZİKSEL TEMAS OLMADAN SİM KART ÜZERİNDEN, VİDEO LİNKİ GÖNDEREREK YÜKLEME YAPTIĞINI SÖYLEYEN DİNLENİLECEK NUMARAYI SİZDEN İSTEYEN VE BU NUMARA SAHİBİNİ ARAYARAK ŞANTAJ YAPAN DOLANDIRICILARA DİKKAT EDİNİZİN !!! HİZMET ALMADAN DENEME YAPMADAN KİMSEYE ÖDEME YAPMAYINIZ..

DOLANDIRICI BAZI WEB SİTELERİ

iosandroidtelefontakip.com
gsmtakip.net
freetelefontakip.com
gsmphonefolow.com

numarailegsmtakip.com
Phonefx.net
msilent.com
telefoniosandroidtakip.com

 

telefontakipprogramı.com
Msee.app
kiralik-hacker.com
telefontakibi.com

 

Telefon Dinleme Cihazı

Telefon dinleme cihazı olması için geliştirdiğimiz yazılım desteği ile telefonlarınız artık bir güvenlik aracı oluyor. Ebeveyn olarak çocuklarınızı değerlendirebileceğiniz ve onları korumak için önlemler alabileceğiniz Telefon Dinleme Cihazı mevcuttur. Cihaz aslında bir akıllı telefondur ve bunu güvenlik sistemi haline getiren ise içerisinde bulunan yazılımdır.

Henüz daha çok ufak olan çocuklarımız telefonu ulaşım aracı olarak değil, daha çok eğlence ve arkadaşlık amacı için kullanmaktadır. Yetişkinlikten uzak olan çocuklarımız kötü niyetli insanların etkisinde kalabilir ve bunu anlaması için doğru tecrübeye karara sahip değildir. Yapmanız gereken yazılımı çocuğunuzun telefonuna yüklemek ve onun nelerle ilgilendiğini, kimlerle arkadaşlık yaptığını takip etmek olacaktır.