casus yazılımlarLÜTFEN DİKKAT: Bu çok önemli bir bilgidir.

Telefon izleme programını kullanabilmek için, öncelikle takip etmek istediğiniz telefonu elinize almanız ve uygulamayı yüklemeniz gerekmektedir. İzleme işlemi sim kart üzerinde değil, hedef telefon üzerinde gerçekleştirilir. Hiçbir program uzaktan yüklenebilmez ve uzaktan yükleme yapabileceğini iddia eden, hizmet vermeden önce sizden para talep eden kişilere asla para göndermeyin. Telefon Takip ve Casus Yazılımlar ile ilgili şikayet forumlarını dikkatlice inceleyin.

E-CASUS.NET Whatsapp casus yazılımı ve telefon eş takip dinleme programları teknolojinin gelişmesiyle beraber artarak devam etmektedir. Özellikle mobil alanda cep telefonunuzla ilgili olarak geliştirilen bu casus programlar, kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilir. ANDROID TABLET’lerde ve SAMSUNG, LG, ASUS, BLACKBERRY, Me, Redmi, Realme, Reeder, Poco, Tecno, CASPER, GENERAL MOBILE, HTC, HUAWEI,LG,NOKIA ,SONY,TURKCELL ,VESTEL gibi ANDROID işlemci kullanan telefonlarda çalışır.

Bu program; SMS – MMS takibi,Gelen ve Giden arama kayıtları ile telefon görüşme kayıtlarını dinleme,Gelen ve Giden aramaları filtreleyerek kayıt yapma gibi birçok takip özelliği barındırır.Ayrıca ortam dinleme özelliği ile alandaki ses kayıtlarını otomatik kaydettirebilirsiniz.Telefonun içindeki dosyaların kontrolünü sağlayabilirsiniz.Firefox,Crome ve Android Explorer ile ziyaret edilen internet sitelerini görüntüleyebilirsiniz.Telefondaki uygulama geçmişlerini takip edebilirsiniz. Instagram dm,Tikton dm,Bip TELEGRAM,TANGO,VIBER WHATSAPP LINECHAT KAKAOTALK WECHAT HIKE SNAPCHAT KIK CHATON BBMCHAT YAHOO FACEBOOK MESENGER SKYPE HANGOUTS GTALK gibi platformlardaki mesajları da takip edebilirsiniz.Video ve resim galerisi,e-posta izlemesi de mümkündür.Uzaktan telefona bağlanarak ön ve arka kamerayı açabilir,resim çekebilirsiniz.Klavye Geçmişi Tuş Kaydedici,Uzaktan Kamera Açmak,Uzaktan Ekran Görmek Canlı Ortam Dinlemesi gibi birbirinden çok farklı takip etme özellikleri mevcuttur.Bunların tümünü aktif etmenizin tek yolu,takip etmek istediğiniz ANDROİD telefonunuza e-casus.net yazılımını yüklemektir.