IPHONE IOS CASUS YAZILIM TELEFON DİNLEME VE TAKİP PROGRAMI

APPLE FİRMASI DİNLEME VE TAKİP YAZILIMLARINA KARŞI JAILBREAK AÇIĞINI KAPATTIĞI İÇİN ARTIK IPHONE HİÇ BİR SURETLE DİNLEME VE TAKİP PROGRAMINI TELEFONLARINA YÜKLEMEYE İZİN VERMİYOR  BU İŞLEMİ UZAKTAN LİNK ATARAK FARKLI YÖNTEMLERLE YAPTIĞINI İDDAA EDEN DOLANDIRICILARA LÜTFEN KESİNLİKLE DİKKAT EDİNİZ 24 SAAT DENEME YAPMADAN KİMSEYE ÖDEME YAPMAYINIZ. 

 

“UYARIYORUZ: Dolandırılmayın– Çok Önemli Uyarı
“Google ve diğer arama motorlarında farklı web siteleri ile reklam çıkan ve sürekli telefon numaralarını değiştiren, kendilerini ‘hacker grubu’ olarak tanıtan WhatsApp mesajlaşma geçmişi, arama kayıtlarını Sosyal medya ve İnternet Üzerinden Yapılan Tüm Mesajlaşmaları belge olarak çıkardığını söyleyen ve fiziksel temas olmadan telefona dokunmadan numara Üzerinden uzaktan telefona program yüklediklerini iddia eden ve Dinlenecek veya takip edilecek numarayı sizden isteyen ve bu numaranın sahibini arayarak şantaj yapan dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz”

“Dolandırıcıların Uyguladığı Başka Yöntemde şudur!!
“E-devlet Verilerine Sızan Yurt Dışı Destekli Hacker Gurupları Devletin Sisteminde Bulunan Tüm Adres, Telefon ve Kişisel Verilerimizi Kopyaladılar. Siz Her Hangi Bir Telefon Numarasını Sorgulama yaptığınızda Dolandırıcılar  E-Devlette ki Kayıtlı Telefon Numarasının Kime Ait Olduğunu ve Ev Adresini Söylemektedirler. Buradan Yola Çıkan Dolandırıcılar Kurbanına Güven Vermek İçin Her Hangi Bir Kişinin Kişisel Verilerini Size Söyleyebilmektedirler”
Dolandırıcılar Şuna Cevap Veremezler !!
“En Son Hangi Telefon Numarası İle Konuştuğunuza ve Telefonunuza Gelen Mesajın Kimden Geldiğine Bile Cevap Veremezler Anlattıklarını Vadettiklerini Yapamazlar Söyledikleri Her Şey İnsanları Dolandırmak İçin Kurgudur.

“Milyarlarca Dolar Değerleri Olan! Telefon Operatörleri, Sosyal Medya Siteleri, Binlerce Yazılımcısı Olan İphone, Apple ve Binlerce Yazılımcıyı Bünyesinde Barındıran Android, Bu Kadar Aciz mi !

Panikle Partnerinizin Bilgilerine Ulaşmaya Çalışırken Dolandırılmaya Yakın Olduğunuzu Unutmayın.
EN AZ 1 GÜNLÜK DENEME SÜRÜMÜ KULLANDIRMAYAN KİMSEYE GÜVENMEYİN
Lütfen Bize Danışmadan Kimseye Ödeme yapmayın !!