DİKKAT DOLANDIRILMAYIN – ÇOK ÖNEMLİ UYARI DİKKATLİ OLUN LÜTFEN! !!!

GOOGLE VE DİĞER ARAMA MOTORLARINDA FARKLI WEB SİTELERİ İLE REKLAMA ÇIKAN VE SÜREKLİ TELEFON NUMARALARINI DEĞİŞTİREN KENDİLERİNİ HACKER GURUBU OLARAK TANITAN WHATSAPP, ARAMA, SOSYAL MEDYA MESAJLAŞMA GEÇMİŞİNİ DOKUMAN OLARAK ÇIKARDIĞINI SÖYLEYEN VE UZAKTAN TELEFONLARA FİZİKSEL TEMAS OLMADAN PROGRAMSIZ TELEFON TAKİP SİM KART ÜZERİNDEN, VİDEO LİNKİ GÖNDEREREK PEGASUS YAZILIMI YÜKLEMESİ YAPTIĞINI SÖYLEYEN DİNLENİLECEK VE TAKİP EDİLECEK NUMARAYI SİZDEN İSTEYEN VE BU NUMARA SAHİBİNİ ARAYARAK ŞANTAJ YAPAN DOLANDIRICILARA DİKKAT EDİNİZİN !!! HİZMET ALMADAN DENEME YAPMADAN KİMSEYE LÜTFEN AMA LÜTFEN ÖDEME YAPMAYINIZ..

DOLANDIRICILARA AİT BAZI WEB SİTELERİ VE KULLANDIKLARI TELEFON NUMARALARI HAKKINDAKİ ŞİKAYETLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN WEB ADRESLERİNE TIKLAYINIZ

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

Thephone360.com 5525386825
Phone-Smarts.lıve 5347131657
Freetelefonapp.com 5300396863 5352257522
globaltakıpkoruma.com 5348916560 5054467064

 

phone-starmsp.onlıne 5347769590
anlıkkesıncozum.com 5314944360 850 259 56 21
realyazılımtakıp.com 5314935056
ozturkyazılımları.com 5010290833

 

dıjıtaldunyanız.com 5346871910
MsPY.COM
godadysIte.com 5309711394 5346814501
ozanyazılımları.com
5305809873 3cesyazılım.com 5340100935

eyezıapp.onlıne 5528265062

ANDROID IPHONE IOS CASUS YAZILIM TELEFON DİNLEME VE TAKİP PROGRAMI

APPLE FİRMASI DİNLEME VE TAKİP YAZILIMLARINA KARŞI JAILBREAK AÇIĞINI KAPATTIĞI İÇİN ARTIK IPHONE HİÇ BİR SURETLE DİNLEME VE TAKİP PROGRAMINI TELEFONLARINA YÜKLEMEYE İZİN VERMİYOR  BU İŞLEMİ UZAKTAN LİNK ATARAK FARKLI YÖNTEMLERLE YAPTIĞINI İDDAA EDEN DOLANDIRICILARA LÜTFEN KESİNLİKLE DİKKAT EDİNİZ 24 SAAT DENEME YAPMADAN KİMSEYE ÖDEME YAPMAYINIZ.

SMS

Takip edilen telefona sim kart üzerinden Gelen ve Giden SMS Mesajların tarih detayları ile birlikte içeriğini okuyabilirsiniz. Bu özellik  ios Android ve iphone ios ile tam uyumludur.

Rehber

Sim kart ve cep telefonun üzerindeki rehber bilğilerine telefon numarası ile varsa e-mail adresi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu özellik ios Android ve iphone ios ile tam uyumludur.

Yer Bilgisi ve Konum Tespiti

Takip Edilen telefonun konum bilğisini eylem ve boylam olarak nokta yer tespiti ile bulunduğu bölgeyi izleyebilir yürüdügü sokak ve caddeleri tespit edersiniz. Bu özellik ios Android ve iphone ios ile tam uyumludur.

Telefon Dinleme

İzlenilen telefonun yaptığı telefon görüşmelerini, rehbere kayıtlı ise isim bilgisi, süre ve tarih detaylarını gelen ve giden arama olarak kontrolünü yapıp dinleyebilirsiniz Takip edilen cihazda telefon dinleme özelliği şu mantıkla çalışmaktadır.

1: Casus Program yüklü telefonda yapılan görüşmeler sistemde bulunan gizli bir özellik sayesinde görüşmeler kaydolur. Bu ses kayıtları Server sunucularına takip edilen casus telefonda hiçbir belirti olmadan gönderilir. İnternet ortamı olan her cep telefonundan, ANDROID Tablet, Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarınızdan ses kayıtlarını indirip dinleyebilirsiniz. Bu özellik ios Android ve iphone ios ile tam uyumludur.

2: Casus Yazılım yüklenmiş Telefonda Konferans Özelliğini Kullanarak telefon dinlemesi yapabilirsiniz ancak bu özellik ANDROID Tabanlı cihazlar ile uyumlu değildir. Yalnız Konferans ile yapılan canlı telefon dinlemenin şöyle bir dezavantaj vardır takip edilen telefonda ve onun görüşme yaptığı telefonda konferans uyarısı vereceği için sizin deşifre olmanıza sebebiyet vereceğinden bu özelliği asla kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu özellik yalnızca iphone ile uyumludur.

IM MESENGER İZLEME

TELEGRAM, TANGO, VIBER, LINECHAT, KAKAOTALK, WECHAT, HIKE, SNAPCHAT, KIK, CHATON, BBMCHAT. YAHOO, FACEBOOK MESENGER, SKYPE, HANGOUTS, GTALK, ile İnternet Üzerinden yapılan yazışmaları ve resim transferlerini yakalayıp takip edebilirsiniz.

Önemli Not: Android İşletim Sistemli Cihazlarda İnternet üzerinden yapılan Mesajlaşmaları Görebilmeniz İçin Cihazın Root Olması Gerekmektedir.

Önemli Not: Yönetici Takip paneline gelen sms hareketlerini , gps yer tespiti, arama verileri, ses, resim ve medya hareketleri sosyal medya logların hepsi telefonun internetine bağlanarak server üzerinden Takip paneline arka planda gizlice gönderir. Doğası gereği bu Verilerin ücretlendirilmesi önlemek ve faturaını şişirmeyi engellemek için takip edilen kişinin faturasına ya da kontörüne yansımaması için takip edilen kişinin hattına internet paketi almanızı öneririz örneğin 4 GB internet Paketi gibi.

İnternet Sitelerini İzleme ve Görüntüleme

Takip Edilen Telefonda internet explorer Chorme Browser üzerinden Ziyaret edilen web Adreslerini izleyebilirsiniz. Bu özelliği sağlıklı kullana bilmeniz için Bazı Android işletim sistemli cihazlarda takip edilen cihazın root edilmesi gerekmektedir.

Not: Bu özellik bazı android işletim sistemli cihazları desteklemez ama bütün Apple sürümleri ile tam uyumludur.

WhatsApp Casusu

Takip edilen telefondaki whatsapp yazışmalarını, anlık whatsapp sesli notlarını ve whatsapp resim alışverişlerini ve kimden geldiğini tarih saat bilgisi ile takip panelinizden izleyebilirsiniz. Bu özellik ios Android ve iphone ios ile tam uyumludur.

Not : Android cihazlarda Whatsapp takip özelliği kullana bilmeniz için takip edilen cep telefonun mutlaka ROOT olması gerekiyor.

Application Takip ( Uygulama )

Takip edilen telefondaki uygulamaların takibini yapar online tarih bilgilerini görürsünüz.

Video Takip

Telefondaki casus yazılım sayesinde cihazdaki videoların takibini yapabilirsiniz. Cihazın Çektiği Tüm Videoları takip Panelinden İzleye bilirsiniz. Video takip özelliği Yalnızca Android cihazlar ile tam uyumludur.

Fotoğraf Görüntüleme

Hedef Cihazın Çektiği Tüm Fotoğrafları Müşteri Panelinizi Ziyaret Ederek İzleye Bilme Olanağı Sağlar. Bu özellik ios Android ve iphone ios ile tam uyumludur.

Resim Çekme

Casus Cep telefonunun kamerasını uzaktan açıp Bulunduğu Ortamın görüntüsünü dünyanın neresinde olursanız olun online alırsınız. Resim çekme özelliği Yalnızca Android cihazlar ile tam uyumludur.

Ortam Dinleme

1: ) Cep telefonuna yüklenmiş casus telefon yazılımı ile Ortam Dinlemenin birkaç yolu vardır bunlardan biri sim kart üzerinden yazılım yüklü casus cep telefonunu arayarak otamatik cevaplama özelliği ile canlı ortam dinleme yaparsınız. Online Ortam Dinlemede Sistem şöyle çalışır kendi telefonunuzun numarasını sisteme işledikten sonra izlenilen telefonu sisteme işlediğiniz numara ile sim kart araması yapınca sistemdeki otamatik cevap verme özelliği ile numaranızı algılar ve hiçbir belirti olmadan telefon takip yazılımı yüklü telefon kendi kendine açılır ve 25-30 metrekare alandaki sesleri duyarsınız. Bu özelliği kullanmanızı tavsiye etmeyiz çünkü dışarıdan bir arama geldiğinde takip edilen telefon sürekli meşğul çalacağı için kafa karıklığına sebeb olabilir. Bu özellik ios Android ve iphone ios ile tam uyumludur.

Not 1: Canlı Ortam Dinleme Özelliği Bazı Android işletim sistemli cihazlarla uyumlu degildir.

Not 2: Android işlerim sistemli chazlarda canlı dinleme özelliğini kullanabilmeniz için Takip edilen telefonun ROOT özelliğinin aktif olması gerekmektedir.

2: )  Tavsiye ettiğimiz Ortam Dinlemenin formülü ise takip kontrol panelinizden ses kaydı komutu vererek ortamdaki sesleri dinleyebilirsiniz. Takip panelinize girin kaç saniye, yada dakika veya kaç saat ortam dinlemesi yapmak istiyorsanız o kadar komut verin kayıt kendi kendine başlasın fırsatını bulunca internet ortamı olan her yerden kayıtları açabilirsiniz. Bu özellik ios Android ve iphone ios ile tam uyumludur.

Kaynak : http://www.e-casus.com/