Huawei markalı telefonlar için dinleme programı

Huawei 1987 yılında kurulmuş olan bir şirket olarak görünüyor. Ancak elektronik aletler ve telekomünikasyon cihazları üreten piyasadaki şirketler için çok kısa sayılabilecek bir süre içinde piyasanın lideri konumuna gelmeyi başardı. 2012 yılı itibariyle dünyadaki en büyük telekomünikasyon cihaz ve ağ üreticisi konumuna gelmiştir. Şirket AR-GE çalışmalarına verdiği önem ile de dikkat çekiyor. 150 bine yakın çalışanı olan şirketin çalışanlarının yarısından fazlası AR-GE alanında çalışıyor. Değişik ülkelerde toplam 20 tane AR-GE enstitüsü bulunuyor. Dolayısıyla akıllı telefon piyasasındaki en kaliteli ve teknolojik olarak gelişmiş olan modellerden bazılarını da Huawei üretiyor.

Huawei Casus Uygulama

Huawei akıllı telefonlar gelişmiş özellikleri ve şıklıklarının yanı sıra ulaşılabilir fiyatlar ile de piyasaya sürülmüş olmaları ile dikkat çekiyor. Telefonlar casus yazılım kullanmak isteyen kişiler için de çok önemli sorunlara yol açmıyor. Casus telefon takip yazılımı telefona yükleyerek eşinizin, sevgilinizin ya da çocuğunuzun yaptığı aktiviteleri takip etme olanağınız oluyor. Ancak Whatsapp gibi bazı takip özelliklerinden faydalanabilmek için yazılımın yüklendiği telefonun ROOT olması, cihaz üzerinde tam bir hâkimiyet sağlanmış olması gerekiyor.

Huawei Telefon Takip

Bu yazılımı yükleyerek takip ettiğiniz telefonun yerini öğrenebilir, arama geçmişini görüntüleyebilir, telefon rehberindeki bilgilere ulaşabilirsiniz. Takip ettiğiniz telefon ile girilen web sitelerini, sosyal medya hesaplarındaki iletileri, e-posta adreslerine gelen ve giden mailleri takip etme olanağınız olur. Kısacası bu yazılımı yükleyerek takip ettiğiniz telefonu kullanan kişinin sosyal aktiviteleri ve görüştüğü kişiler hakkında bilgi edinebilir, nerelere gittiğini ve ne yaptığını öğrenebilirsiniz.Bir Cevap Yazın